Logo Yazılım

Nisan 4, 2019by Blair Dane

Teknodisk Logo Yazılım, kurumsal çözümler alanında hem iş ortaklarının geliştirdiği yazılımların, hem de kendi geliştirdiği yazılımların her ölçekteki işletme tarafından kullanılmasına yönelik lisanslama kalitesini sunmaktadır. Logo Yazılım Hizmeti, işletmenin gerçek ihtiyaçları detaylı bir şekilde analiz edildikten sonra ortaya çıkan sonuçlar dikkate alınarak sunulmaktadır. Böylece, işletmenin en stabil lisanslama modelini kullanarak yazılımın kullanıldığı sürece maliyetlerini en düşük seviyede tutması hedeflenir.

Logo Yazılım Teknodisk, Logo ürünlerine ait ürün ve yazılımların lisanslanması hizmetini verir.

Logo Yazılım Teknodisk, Logo ürünlerine ait ürün ve yazılımların lisanslanması hizmetini verir.

 

  • Telefon Uzak Servis Hizmetleri; Logo kullanıcısını karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla danışmanlık, internet üzerinden destek ve ihtiyaç duyulduğunda doküman gönderilmesi hizmetlerini içerir.
  • Aylık Logo Uzak Servis Hizmeti; Teknodisk Logo Tiger destek hizmet kapsamına göre periyodik olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır. Kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, gerekli önlemlerin alınması için müşteriye tavsiyelerde bulunulması, gerekli görüldüğü takdirde sistem üzerinde müdahale edilmesi hizmetlerini içerir.
  • Logo Uzak Telefon ve Yerinde Servis hizmeti; ihtiyaç duyulan sorunlar ile karşılaşıldığında, Logo kullanıcısı ile UnitySoft Müşteri Destek temsilcisi arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen zaman içinde hizmet verilir. Sistemin çalışamaz olduğu ve acil müdahale gereken durumlarda karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra 2 saat içinde soruna müdahale edilir.
  • Uzaktan ve Online Uzak Servis; Uzaktan erişim bağlantı yoluyla firmaların sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, çözümü yapılmaktadır.

 

Blair Dane

TEKNODİSKOfislerimiz
Tüm ofislerimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
OfislerimizNerelerdeyiz?
https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Bize Ulaşın!Sosyal Medya'da Teknodisk
Tüm sosyal medya platformlarından bize ulaşabilirsiniz. Teknolojinin ne getireceği bilinmez!