LOGO DANIŞMANLIĞILogo Uygulama Danışmanlığı

Çözülmeyen sorunlarınız, tekrar eden hatalar ve personel problemlerinizden kurtulun.

Teknodisk, sadece sektörün önde gelen büyük firmalarına değil, aynı zamanda küçük ve orta ölçekli birçok işletmeye, Logo Yazılım çözümlerini tanıtmak, işletmelerinde uygulamaları için Logo Danışmanlık hizmeti vermek ve işletmelerin mevcut uygulamalarını denetlemek için çeşitli danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Teknodisk, sunduğu danışmanlık hizmetleri ile ülke genelinde birçok orta ölçekli işletmenin, iş süreçlerini yeniden yapılandırarak kurum kültürü kazanmalarını ve sektörlerinde faaliyet gösteren büyük firmalarla aynı yazılım çözümlerini kullanmalarını sağlamıştır.

Logo uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında Teknodisk, bünyesindeki tecrübeli insan kaynakları gücünü ve bilgi birikimini kullanarak firmalara iş uygulamalarına yön verecek seviyede Logo’nun standartlarına uyumlu uygulama danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Bu kapsamda, hazır içerikli uygulamalar ve sektörel çözümlerden de faydalanarak uygulama danışmanlık hizmetini zenginleştirmektedir. Danışman sertifikasyonu ve eğitimine verdiği önem ile bu alanda düzenli yatırımlar yapan TeknodiskLogo uygulama danışmanlık hizmetini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve bugüne kadar 500’ün üzerinde teslim ettiği proje ve farklı sektörlerde edindiği bilgi birikimi ile müşterileriyle paylaşmaktadır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İŞ BİRLİĞİ, GÜÇ BİRLİĞİDİR.

Danışmanlık
Süreci Nasıl İşler?

Sözleşmeli IT Bilgi İşlem Danışmanlığı sayesinde işinize odaklanın, sorunları bize bırakın.

İşletmelerin iş planları ile en iyi biçimde örtüşecek BT çözümlerinin üretilmesi, mevcut yapının hedeflenen yapı ile arasındaki farkların tespit edilmesi ve entegrasyon ihtiyaçlarının belirlenerek iyileştirme tavsiyeleri sunabilmekteyiz.

BT sistemlerinizin global standartlara uygunluğunu denetleyerek, danışmanlık raporunu oluşturmuş olduğumuz bilgi bazlı hizmet vermekteyiz.

Sunucu , kişisel bilgisayar iş istasyonu ve aktif network cihazlarını için sürekli ve kesintisiz desteği uygun fiyatlarla alabilir,  Profesyonel personellerimize her daim ulaşabilirsiniz.

Consistency

Podcasting operational change management inside of workflow.

Improvement

Dynamically innovate customer service for state of the art customer.

Branching

Pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

Investment Plan

Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
MORE THAN JUST BUSINESS

Great Clients
Awesome Reviews

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric outside the box thinking.

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-03-160x160.jpg
JOANNA PRESTLEY

HSBC Bank

Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-01-160x160.jpg
BRADLEY SMITH

Miller Automation

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-06-160x160.jpg
PRISCILLA JACKSON

WA Solutions

Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms. Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains. Dramatically engage top-line web services vis-a-vis cutting-edge deliverables.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-02-160x160.jpg
COLLIN LEBLANC

McIntire Industries

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-05-160x160.jpg
LILAH CHANG

Hotel Berg

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box” thinking. Completely pursue scalable customer service.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-04-160x160.jpg
JUSTIN EMERSON

Applauz Startup

TEKNODİSKOfislerimiz
Tüm ofislerimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
OfislerimizNerelerdeyiz?
https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Bize Ulaşın!Sosyal Medya'da Teknodisk
Tüm sosyal medya platformlarından bize ulaşabilirsiniz. Teknolojinin ne getireceği bilinmez!