ÇÖZÜLMEYEN SORUN YOKIT Bilgi İşlem Danışmanlığı

Çözülmeyen sorunlarınız, tekrar eden hatalar ve personel problemlerinizden kurtulun.

Bilişim danışmanlığı hizmetimiz, sektör içindeki üretici ya da iş ortaklarının ana ihtiyaçları olan müşterilerinize kaliteli hizmet niteliğini arttırmak ve çeşitlendirmek için sunmuş olduğumuz bir hizmettir. Sahip olduğumuz profesyonel danışman kadrosuyla müşteri tarafında yapılan işlerin veriminin arttırılması, otomasyon sayesinde üretkenliğin arttırılması, raporlanması, izlenmesi, eğitimle farkındalığın arttırılması, yeni projeler için analiz ve planlama yapılması, projenin uçtan uca gerçekleştirilmesi, performans arttırma ve en önemlisi muhtemel problemlerin tespitinde destek vermekteyiz.

Bu hizmetin asıl amacı üretici ya da iş ortağımız yani siz değerli müşterilerimiz ile bir olup kullanıcılar tarafında memnuniyeti en üst düzeye çıkarmaktır. Ve farklı ölçekteki müşterinin içerisinde bulunduğu sektör ve onun dinamikleri düşünüldüğü zaman buna uygun bir kadroyla müşteri gereksinimlerini iyi anlayacak ve en iyi çözümleri sunacak bir hizmet modeli sunabilmekteyiz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İŞ BİRLİĞİ, GÜÇ BİRLİĞİDİR.

Danışmanlık
Süreci Nasıl İşler?

Sözleşmeli IT Bilgi İşlem Danışmanlığı sayesinde işinize odaklanın, sorunları bize bırakın.

İşletmelerin iş planları ile en iyi biçimde örtüşecek BT çözümlerinin üretilmesi, mevcut yapının hedeflenen yapı ile arasındaki farkların tespit edilmesi ve entegrasyon ihtiyaçlarının belirlenerek iyileştirme tavsiyeleri sunabilmekteyiz.

BT sistemlerinizin global standartlara uygunluğunu denetleyerek, danışmanlık raporunu oluşturmuş olduğumuz bilgi bazlı hizmet vermekteyiz.

Sunucu , kişisel bilgisayar iş istasyonu ve aktif network cihazlarını için sürekli ve kesintisiz desteği uygun fiyatlarla alabilir,  Profesyonel personellerimize her daim ulaşabilirsiniz.

Consistency

Podcasting operational change management inside of workflow.

Improvement

Dynamically innovate customer service for state of the art customer.

Branching

Pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

Investment Plan

Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
MORE THAN JUST BUSINESS

Great Clients
Awesome Reviews

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric outside the box thinking.

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-03-160x160.jpg
JOANNA PRESTLEY

HSBC Bank

Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-01-160x160.jpg
BRADLEY SMITH

Miller Automation

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-06-160x160.jpg
PRISCILLA JACKSON

WA Solutions

Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms. Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains. Dramatically engage top-line web services vis-a-vis cutting-edge deliverables.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-02-160x160.jpg
COLLIN LEBLANC

McIntire Industries

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-05-160x160.jpg
LILAH CHANG

Hotel Berg

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box” thinking. Completely pursue scalable customer service.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-04-160x160.jpg
JUSTIN EMERSON

Applauz Startup

TEKNODİSKOfislerimiz
Tüm ofislerimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
OfislerimizNerelerdeyiz?
https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Bize Ulaşın!Sosyal Medya'da Teknodisk
Tüm sosyal medya platformlarından bize ulaşabilirsiniz. Teknolojinin ne getireceği bilinmez!