ÇÖZÜLMEYEN SORUN YOKBulut Cloud Server

Çözülmeyen sorunlarınız, tekrar eden hatalar ve personel problemlerinizden kurtulun.

Gelişen teknolojik sitemler ile gün geçtikçe veriler artarak büyümeye devam ediyor. En basit hali ile veriyi anlatmak gerekirse; bir birey gün içerisinde elindeki mobil telefonu ile kalp atış hızından tansiyonuna kadar, yazışmalarından çektiği fotoğraf/video dosyalarına kadar pek çok veri üretebilmektedir. Telefona fiziki bir zarar gelmesi ya da telefonu kaybetmesi durumunda verilerine tekrar ulaşabilmesi adına verilerini cloud sistemlerinde yedekleyerek güvende tutabilmektedir.

Bir birey gün içerisinde bu kadar veri üretebiliyorken, şirketlerimizin gün içindeki üretmiş olduğu veri kapasitesini tahmin edebiliyor musunuz? Peki onların herhangi bir sistem arızası ya da fiziki şartlar nedeniyle kaybolabileceğini hiç düşündünüz mü? Verilerinizi en son ne zaman güvenli bir biçimde yedeklediniz ya da kontrol ettiniz?

İşte tam da bu noktada sizlerin yanında olarak veri yedekleme süreçlerinde çözümler üretip, sizlere sunuyoruz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İŞ BİRLİĞİ, GÜÇ BİRLİĞİDİR.

Danışmanlık
Süreci Nasıl İşler?

Sözleşmeli IT Bilgi İşlem Danışmanlığı sayesinde işinize odaklanın, sorunları bize bırakın.

İşletmelerin iş planları ile en iyi biçimde örtüşecek BT çözümlerinin üretilmesi, mevcut yapının hedeflenen yapı ile arasındaki farkların tespit edilmesi ve entegrasyon ihtiyaçlarının belirlenerek iyileştirme tavsiyeleri sunabilmekteyiz.

BT sistemlerinizin global standartlara uygunluğunu denetleyerek, danışmanlık raporunu oluşturmuş olduğumuz bilgi bazlı hizmet vermekteyiz.

Sunucu , kişisel bilgisayar iş istasyonu ve aktif network cihazlarını için sürekli ve kesintisiz desteği uygun fiyatlarla alabilir,  Profesyonel personellerimize her daim ulaşabilirsiniz.

Consistency

Podcasting operational change management inside of workflow.

Improvement

Dynamically innovate customer service for state of the art customer.

Branching

Pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

Investment Plan

Appropriately empower dynamic leadership skills after business portals.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
MORE THAN JUST BUSINESS

Great Clients
Awesome Reviews

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric outside the box thinking.

Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-03-160x160.jpg
JOANNA PRESTLEY

HSBC Bank

Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-01-160x160.jpg
BRADLEY SMITH

Miller Automation

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-06-160x160.jpg
PRISCILLA JACKSON

WA Solutions

Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms. Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains. Dramatically engage top-line web services vis-a-vis cutting-edge deliverables.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-02-160x160.jpg
COLLIN LEBLANC

McIntire Industries

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-05-160x160.jpg
LILAH CHANG

Hotel Berg

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box” thinking. Completely pursue scalable customer service.

https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-quote-04-160x160.jpg
JUSTIN EMERSON

Applauz Startup

TEKNODİSKOfislerimiz
Tüm ofislerimize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
OfislerimizNerelerdeyiz?
https://www.teknodisk.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Bize Ulaşın!Sosyal Medya'da Teknodisk
Tüm sosyal medya platformlarından bize ulaşabilirsiniz. Teknolojinin ne getireceği bilinmez!