• PBX : 0212 709 0065
  • info@teknodisk.com

Bilgi İşlem Firması

Teknodisk Bilgi Teknolojileri (BT) Sektöründe uzun süre başarılı çalışmalar yapmış bir ekip tarafından kurulmuştur.

“müşteri gereksinimlerini Bilgi Teknolojilerinin en son olanaklarını kullanarak karşılayan çözümler ve danışmanlık hizmetlerini kalite anlayışı ile sunmak” için yaptığı çalışmalarla Türkiye’deki büyük şirketlerin bir numaralı İş Ortağı konumundadır. Teknodisk, 35 kişilik uzman kadrosuyla, çoğunluğu Logo Ürünleri ve Logo Yazılımları kullanan 100'ünüzerinde firmaya hizmet vermektedir.

Logo yazılımın muhasebe finans ve bir çok modülünden oluşan versiyonları Küçük ve orta büyüklükteki firmalar için hızlı uyarlanan çözüm paketleri sadece Teknodisk'te

Logo Tiger esnek ve binlerce parametreden oluşan seçenekli yapısı ile şirket ve iş gereksinimlerine uyarlanabilir. İş süreçlerinin bir bütün olarak yönetilebilmesine olanak vermekte; ve her tip kuruluşlar için stratejik ve operasyonel yararlar sağlamaktadır.

BT Sektörlerindeki gelişmeler ile müşteri istek ve gereksinimlerindeki kronik çözümler doğrultusunda sürekli yenilenip geliştirilmektedir. Bu yenilikler düzenli ve planlı olarak yapılmaktadır.

Teknodisk bu çözümlerinin uygulanmasında proje yönetimi yöntemleri ile projelendirmek yapmaktadır. Yerinde eğitim ve destek hizmetinin yanı sıra uzaktan Müşteri Desteği hizmetleri sunulmakta ve aylık periyodik ziyaretler gerçekleştirmektedir.

Kadrosunda pek çok kaliteli ve sertifikalı personeller sayesinde ikitelli, dudullu, beylikdüzü, hadımköy organize sanayi bölgelerinde logo destek ve logo destek hizmetlerini sürdürmektedir. Çoğu firmanın yanı sıra BT yani bilişim teknolojileri bilgi işlem hizmetleri ile ilgili de büyük projeler gerçekleştirmiştir.