• PBX : 0212 709 0065
  • info@teknodisk.com

Logo Tiger2 Destek

Logo Tiger2 destek hizmetimiz iletişim bölümünde bulunan telefon numarasından bize ulaşabildiğiniz gibi; iletişim sayfasında bulunan formu doldurarak ta bizimle iletişim kurmakta çekinmeyin. info@teknodisk.com adresine mail göndererek de işletmenizin ihtiyacı olan logo tiger2 destek hizmetini satın alabilirsiniz.

 

  • Telefon ile Logo Tiger2 Destek Hizmetleri; Logo kullanıcısını karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla danışmanlık, internet üzerinden destek ve ihtiyaç duyulduğunda doküman gönderilmesi hizmetlerini içerir.
  • Aylık Logo Tiger2 Destek Hizmeti; Teknodisk Logo Tiger destek hizmet kapsamına göre periyodik olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır. Kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, gerekli önlemlerin alınması için müşteriye tavsiyelerde bulunulması, gerekli görüldüğü takdirde sistem üzerinde müdahale edilmesi hizmetlerini içerir.
  • Telefon ve Yerinde Logo Tiger2 Destek hizmeti; ihtiyaç duyulan sorunlar ile karşılaşıldığında, Logo kullanıcısı ile UnitySoft Müşteri Destek temsilcisi arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen zaman içinde hizmet verilir. Sistemin çalışamaz olduğu ve acil müdahale gereken durumlarda karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra 2 saat içinde soruna müdahale edilir.
  • Uzaktan ve Online logo Tiger 2 Destek; Uzaktan erişim bağlantı yoluyla firmaların sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, çözümü yapılmaktadır.