• PBX : 0212 709 0065
  • info@teknodisk.com

Logo Yazılım

Logo Yazılım

Teknodisk Logo Yazılım, kurumsal çözümler alanında hem iş ortaklarının geliştirdiği yazılımların, hem de kendi geliştirdiği yazılımların her ölçekteki işletme tarafından kullanılmasına yönelik lisanslama kalitesini sunmaktadır. Logo Yazılım Hizmeti, işletmenin gerçek ihtiyaçları detaylı bir şekilde analiz edildikten sonra ortaya çıkan sonuçlar dikkate alınarak sunulmaktadır. Böylece, işletmenin en stabil lisanslama modelini kullanarak yazılımın kullanıldığı sürece maliyetlerini en düşük seviyede tutması hedeflenir.

Logo Yazılım Teknodisk, Logo ürünlerine ait ürün ve yazılımların lisanslanması hizmetini verir. 

 

Logo Yazılım 0212 709 0065

Telefon Destek Hizmetleri; Logo kullanıcısını karşılaşabileceği ve telefonla cevaplanabilecek basit sorunların çözümü için telefonla danışmanlık, internet üzerinden destek ve ihtiyaç duyulduğunda doküman gönderilmesi hizmetlerini içerir.

Aylık Destek Hizmeti; Teknodisk Logo Tiger destek hizmet kapsamına göre periyodik olarak müşteri ziyaretlerinde bulunmaktadır. Kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, gerekli önlemlerin alınması için müşteriye tavsiyelerde bulunulması, gerekli görüldüğü takdirde sistem üzerinde müdahale edilmesi hizmetlerini içerir.

Telefon ve Yerinde destek hizmeti; ihtiyaç duyulan sorunlar ile karşılaşıldığında, Logo kullanıcısı ile UnitySoft Müşteri Destek temsilcisi arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen zaman içinde hizmet verilir. Sistemin çalışamaz olduğu ve acil müdahale gereken durumlarda karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra 2 saat içinde soruna müdahale edilir.

Uzaktan ve Online destek; Uzaktan erişim bağlantı yoluyla firmaların sistemine bağlanarak, anında sorun teşhisi, çözümü yapılmaktadır.