• PBX : 0212 709 0065
  • info@teknodisk.com

Gizlilik Bildirimi

Giriş
Teknodisk ve yönetimindeki bağlı ortakları ve iştirakleri (topluca “Teknodisk”) gizliliğinizi koruma ilkesine bağlıdır. Bu bildirim, web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde veya bu bildirime bir bağlantı içeren çevrimiçi bir uygulamayı kullandığınızda (topluca “siteler”) kişisel bilgilerinizi korumak için aldığımız önlemlerin ayrıntılarını vermektedir. Bu bildirim, ayrıca, (ör. bir yorum ya da sorgu göndermek veya ürün ya da hizmetlerimizden biriyle ilgili destek almak amacıyla) bize başvurduğunuzda aldığımız bilgileri de kapsamaktadır.
Topladığımız kişisel bilgileri, bu bilgileri hangi amaçlarla kullandığımızı ve bunları kullanmamızla ilgili olarak yapabileceğiniz tercihleri açıklamaktadır.

Kişisel bilgilerinizi korumak için aldığımız önlemler ve kişisel bilgilerinizi nasıl gözden geçirip düzeltebileceğiniz de ayrıca burada ele alınmaktadır. Sitelerimize eriştiğiniz veya bize başvurduğunuzda bize bilgi verdiğiniz zaman bu gizlilik bildiriminde açıklanan bilgi toplama ve kullanma uygulamalarına onay vermiş olursunuz.

Bu bildirim çerçevesinde “kişisel bilgiler” ad, posta adresi, e-posta adresi veya telefon numarası gibi belirli bir kişiyi tanımlayan bilgileri anlatmaktadır. E-posta haber bülteni tercihleri, ürün satın alımları veya tüketici ürün tercihleri gibi diğer bilgiler kişisel bilgilerle ilişkilendirildiğinde, bu diğer bilgiler de ayrıca kişisel bilgi haline gelir.
Başka sitelere bağlantılar

Sitelerimiz, Teknodisk ve satış bağlı kuruluşları, mesleki kuruluşlar ve kamu tüzel kuruluşları ve yayınlar gibi web sitelerine bağlantılar içerebilir. Ayrıca, çevrimiçi eğitim içeriği barındıran, tutan veya işleten üçüncü taraf hizmet sağlayıcılara bağlantılar veriyoruz. Her ne kadar sadece gizlilikle ilgili yüksek standartlarımızı paylaşan ve gizliliğe bizimle aynı saygıyı gösteren web sitelerine bağlantı vermeye çalışıyor olsak da, başka web sitelerinin içeriğinden, güvenliğinden veya gizlilikle ilgili uygulamalarından sorumlu değiliz.Bu gizlilik bildiriminin uygulatılması/İrtibat

Bu bildirimle veya kişisel bilgilerinizi kullanma biçimimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıda verilen irtibat bilgilerini kullanarak bizimle irtibat kurun.

Kaygılarınızı en kısa sürede ortadan kaldırmaya ve tatmin edici bir çözüme ulaşmaya çalışırız.
E-posta:info@teknodisk.net
Posta Adresi:Demircilar San. Sit. İkitelli Başakşehir İstanbulBu gizlilik bildirimde yapılacak değişiklikler

Teknodisk belirli zamanlarda bu gizlilik bildirimini güncelleyebilir. Bu durumda gizlilik bildiriminin üst ve alt kısımlarındaki "son güncellenme" tarihini düzeltiriz. Sitelerimiz yoluyla hakkınızda topladığımız kişisel bilgileri toplama, kullanma ve/veya paylaşma biçimimizde herhangi bir somut değişiklik yaparsak, bize verdiğiniz en son e-posta adresine bir e-posta göndererek veya/veya değişikliklerle ilgili bildirimi sitelerde görünür bir şekilde yayınlayarak bunu size bildiririz.