• PBX : 0212 709 0065
  • info@teknodisk.com

Logo Start

START ile tek bir yerden işletmeniz ile ilgili detayları takip ederken iş yükünüzü hafifletmenin ve kârlılığınızı izlemenin keyfini yaşayın...

START ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. START iş yükünüzü hafifletirken sizin de tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı takip etmenizi ve karlılığınızı artırmanızı sağlar.

  • Start ile çalışmaya kısa sürede başlar
  • İşlerinizde zamandan tasarruf eder
  • Maliyetlerinizi azaltır, kazancınıza kazanç katar,
  • İşletmenizin anlık durumunu kontrol edebilir

Emlakçı, sigortacı, poliklinik, kırtasiye, çiçekçi, pastahane, parfümeri, dershane, galeri gibi muhasebesini dışarıdan takip eden, tek kullanıcılı, küçük ölçekli bir işletmeyseniz START ile günlük işlemlerinizi daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

START Alın, Güç Kazanın!

Kimler için START ?

Tek kullanıcılı, küçük ölçekli işletmelere ve şahıs firmalarına yönelik bir çözüm olan START, günlük işlemlerin daha etkin ve verimli bir şekilde izlenip yönetilmesini sağlıyor. Emlakçılar, sigorta ve seyahat acenteleri, yapı malzemesi satan firmalar, danışmanlık firmaları, dershaneler, parfümeriler, büfeler ve oto galerileri gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren şahıs firmaları START ile tüm işlerini yönetebiliyorlar

Stoklarınızın Alış ve Satışını Kolayca Yönetin

Sevkiyatlarınızı teslim tarihlerine bakarak izleyebilirsiniz. Güncel stok bilgilerine mi ihtiyacınız var? Bırakın START sizi stok miktarı, girişler, çıkışlar, konsinyeler ve stok değerleri hakkında bilgilendirirken fotoğraf eklenebilen ürün kartları, işinizi daha da kolaylaştırır.